Author: K***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muy bonita suave y se peina súper fácil
Color: Multicolor
Price: $138.300
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Beige |
| Type | U-Shaped Forehead Lace Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 4*2 |
| Peso Neto | 311 g |
| Largo | 76 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 56 cm |
| SKU | sb2305176333611058 |
Author: K***t
Date:
Review: Muy bonita suave y se peina súper fácil
Color: Multicolor
Author: e***n
Date:
Review: I love it 😻 the texture is so smooth
Color: Granate
Author: 9***5
Date:
Review: Honestly don’t buy its trash 🗑️ and strong
Color: Granate
Author: 9***2
Date:
Review: Love this so beautiful on me
Color: Beis
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.